Snow & Ice Capa foto + další

15. December 2009

Stručně shrnu. Od pondělka se začal navážet sníh, ve čtvrtek za 3 hoďky postavili lešení a my jsme začli vozit sníh na lešení. 20 hodin práce a v páteční poledne bylo vše přichystáno na závod. Dorazilo 27 snb riderů a 12skierů z toho 2 děvčata.

Po 3 začal závod. Od začátku bylo na co koukat, kluci diktovali hrozně a holky na lyžích nezůstaly po zádu. Postupně se vyřazovalo až postoupilo do večerního finále 10 snb riderů a všici skieři až na Báru Možnou, která se nechala hecnout a natočila 270 na auto přičemž jí to sjelo vedle a pak jela pro 4 stehy do lokte. Respekt!!

Finále vyhrocený, frontflip od Robina Holuba vedle rejlu a vše možné rotace na i ven z rejlů od všech včetně obou malejch Porkertů. Fajnl zakončil ohňostroj a pak párty v neutrálu.

První ročník akce to hodnotim úpěšně, trošku jsem nesouhlasil s výrokama poroty a s vyhlášením na párty ale to je můj názor jakož to orgnizátora a shapera:))

 

Díky jezdcům že dorazili, díky všem co pomáhali při organizování a díky lidem za super atmosféru. Za rok se sejdme znovu!

Výsledky:

Ski: 1. Robin Holub, 2 Petr Křivánek, 3 Pepe Kalenský

Snb: 1 Tom Běl, 2 Čonka, 3 Matoušek.

 

 

Galerka od Martina Šístka

 

Galerka od Vítka Floriana